Skip to Content

PROTESTANT - celoroční předplatné tištěné verze

Název knihy: 
PROTESTANT - celoroční předplatné tištěné verze

Nezávislý měsíčník Protestant přináší texty o aktuálních společenských otázkách ve světle křesťanských evangelických důrazů. Výběrově sledujeme literární a filmovou tvorbu, poezii a výtvarné umění. Překlady rozhovorů a dalších textů zprostředkovávají pohledy na události, o nichž se dle našeho názoru referuje ve zdejších (nejen křesťanských) médiích jednostranně či nepříliš poučeně.
Čtenářská náročnost je rozmanitá – základ tvoří příspěvky srozumitelné každému, ale určitá témata probíráme důkladněji. Časopis čtou protestanti, katolíci i lidé mimo hranice tradičních církví.

Ročně vychází 10 čísel o 8 – 12 stranách, ve 3 – 4 bývá literární či tématická příloha. Předplatné je 220 Kč, v odůvodněných případech můžete požádat o sociálně ohleduplné předplatné 150 Kč.

Časopis můžete objednat i do zahraničí, momentálně účtujeme 30€ při zasílání do Evropy a 30 USD při zasílání do zámoří.

Po zaplacení předplatného máte nárok i na elektronickou verzi ve formátu pdf s obrázky, kterou zasíláme na požádání e-mailem.

Pozor! Při objednávce Protestanta zvolte vždy možnost "platba fakturou/složenkou", a zaplatíte až po obdržení potvrzovacího e-mailu od vydavatele spolu s přiděleným variabilním symbolem.

Stávající odběratele upozorňujeme, že předplatné obnovujeme automaticky, nemusíte objednávat znovu. Případnou odhlášku pošlete mailem jako odpověď na výzvu k zaplacení dalšího předplatného.

Děkujeme za pochopení.

Katalogová cena: 220 Kč
Cena pro vás: 220 Kč
220 Kč


Časopis Protestant

Audio

Milan Mrázek, pondělní přednášky
z 80. let ve sboru Brno-Husovice

Starý zákon

Nový zákon

Religionistika

Křesťanské osobnosti

Elektronické knihy z produkce Emana můžete objednat v distribuci KOSMAS.

product | about seo